Technika Cięcia Trawy - Centrum Techniki Rolniczej

Kosiarki samojezdne

O nas

Kontakt

Kosiarki bijakowe

Kosiarki samojezdne to nasza specjalność

Firma Centrum Techniki Rolniczej sp. z o.o. została zarejestrowana w Sądzie Gospodarczym w Poznaniu w 2004 roku. Udziałowcami spółki są Panowie Tomasz i Michał Dydymscy. C.T.R przejeła działalność od firmy Hydro-Pomp polegającą na sprzedaży i obsłudze ciągników marki Ursus oraz na pełnej obsłudze rolników w zakresie funduszy europejskich.

Na przestrzeni dwóch, trzech lat profil działalności spółki się ucharakteryzował i od kilku lat znajdujemy się w czołówce sprzdawców ciągników specjalistycznych. Zarówno jednoosiowych jak i dwuosiowych.

W połowie 2005 staliśmy się wyłącznym importerem ciągników marki Goldoni w Polsce i pozostajemy nim do dziś. W ciągu kilku lat działalności powiększaliśmy ofertę naszych produktów i na dzień dzisiejszy współpracujemy z kilkunastoma włoskimi, niemieckimi i holenderskimi producentami specjalistycznymch maszyn i urządzeń wykorzystwanych szczególnie w sektorze komunalnym, sportowym, szkółkarskim, leśnym i ogrodniczym. Jesteśmy przedstawicielami między innymi takich marek jak: Grillo (kosiarki samojezdne), Redexim (maszyny do pielęgnacji sztucznej i naturalnej trawy), Berti (profesjonalne kosiarki bijakowe), Muratori (glebogryzarki i brony aktywne), czy np. Carbogreen (maszyny do rekultywacji terenów zielonych).

Firma cały czas poszerza zakres działalności. Kolenym elementem jest powstanie działu usługowego w firmie, który zajmuje się pielęgnacją sztucznych boisk, w szczególności masowo powstających orlików. W czerwcu 2010 roku planujemy uaktywnić platformę, poświęconą wynajmowi maszyn i urządzeń do rekultywacji terenów zielonych, w szczególności przeznaczoną do firm zakładających zieleń miejską i ogrody.